fbpx

PŁATNOŚCI

Płatność za zamówienie w sklepie internetowym odbywa się automatycznie po przejściu całego procesu składania i opłacania zamówienia, dzięki czemu niemalże od razu zostaje zaksięgowana na naszym koncie bankowym. W przypadku wyboru przelewu bankowego, płatność powinna zostać zrealizowana w terminie maksymalnie 1-go dnia roboczego od złożenia zamówienia, po upływie tego terminu zamówienie zostanie automatycznie anulowane. 

Sklep internetowy LUUV CONCEPT zabezpieczony jest certyfikatem SSL, co zapewnia bezpieczeństwo wpisywanych poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe oraz inne, przed przechwyceniem przez niepowołane osoby. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojej płatności online.

Jeżeli występują jakiekolwiek problemy z Twoją płatnością skontaktuj się z nami na adres kontakt@luuvconcept.pl.

PŁATNOŚĆ OD RAZU

PŁATNOŚCI ONLINE:

Dostępne formy płatności online w sklepie internetowym LUUV CONCEPT:

  • przelew online za pośrednictwem systemu płatności online Przelewy24, Paynow lub PayU,
  • płatności BLIK,
  • przelew bankowy,
  • karty bankowe Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • Google Pay,
  • Apple Pay.

PRZELEW BANKOWY:

Jeżeli wybierzesz formę płatności przelew bankowy, opłać swoje zamówienie na podany poniżej numer konta w ciągu 1-go dnia roboczego, w innym wypadku Twoje zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

DANE DO PRZELEWU:

Odbiorca: LUUV CONCEPT
Numer konta bankowego mBank: PL 79 1140 2004 0000 3702 8046 6241
Tytuł przelewu: W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia i Twoje imię i nazwisko.

Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

PŁATNOŚĆ PÓŹNIEJ

PŁATNOŚCI ODROCZONE PAYPO: Spłata za 30 dni lub 4 raty.

PayPo to innowacyjny systemem płatności, który pozwala dokonać zakupu z odroczonym terminem spłaty. PayPo po pozytywnym zweryfikowaniu opłaca Twoje zamówienie, a Twoje zamówienie zostaje przez nas zrealizowane. Produkty spełniają Twoje oczekiwania – masz 30 dni od daty zamówienia na dokonanie spłaty bez żadnych dodatkowych opłat, ani odsetek. Produkty nie spełniają Twoich oczekiwań – po otrzymaniu zamówienia przysługuje Tobie prawo do zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Kiedy otrzymamy i rozpatrzymy Twój zwrot, Twoje zobowiązanie wobec PayPo zostanie anulowane lub umniejszone (w przypadku częściowego zwrotu). Jeżeli nie dokonasz spłaty w terminie 30 dni, Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 raty. Informację o planowanej wysokości rat otrzymasz z wyprzedzeniem.

Aby dokonać płatności poprzez PayPo wybierz PayPo w trakcie procesu płatności. Po wybraniu tej formy płatności nastąpi przekierowanie do formularza, w którym należy podać swoje dane osobowe, numer PESEL oraz numer telefonu.

Więcej informacji znajduje się na stronie: paypo.pl

LIMIT P24NOW: Raty lub zapłata nawet do 54 dni później.

P24NOW to rozwiązanie od systemu płatności online Przelewy24, które umożliwia otrzymanie limitu odnawialnego nawet do 10 000 zł. Wnioskujesz tylko raz i korzystasz kiedy chcesz. 

Po pozytywnym zweryfikowaniu możesz kupić swoje wymarzone produkty i rozłożyć płatność na wygodne raty lub zapłacić za całość, ale nieco później, ponieważ możesz to zrobić aż do 54 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.przelewy24.pl/p24now-kupujacy

RATY PAYU: Raty PayU to rozwiązanie pozwalające dokonać zakupu na 5 wygodnych rat 0%. Zakup na raty PayU dostępny jest dla zamówień od 100,00 do 1500,00 złotych.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top