fbpx

DOSTAWA

POLSKA

CZAS DOSTAWY: 

Wysyłki realizujemy najczęściej w ciągu 1-4 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować je jak najszybciej. Szczegółowa informacja o czasie dostawy znajduje się w produkcie, który Cię interesuje. Niektóre produkty, w celu ograniczenia nadprodukcji są dostępne na zamówienie i czas wysyłki może się nieco wydłużyć. Jeżeli nie ma o tym informacji przy danym produkcie, a zajdzie taka możliwość, poinformujemy Cię o tym.

Do terminu realizacji należy dodać czas niezbędny kurierowi na dostawę Twojego zamówienia. Zwykle są to 1-2 dni robocze od momentu przekazania jemu przesyłki.

FIRMY KURIERSKIE:

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem kurierów oraz paczkomatów InPost. Nie realizujemy wysyłek za pobraniem.

KOSZT DOSTAWY:

Koszt wysyłki kurierem to 21,90zł, a paczkomatem InPost to 17,00zł.

W przypadku, gdy wymiary i waga przesyłki bazując na ilości, wielkości i wadze Twoich produktów w koszyku mogą zwiększyć koszty wysyłki, zwiększona kwota za dostawę pojawi się automatycznie w polu składania zamówienia.

ŚWIAT

Jest możliwość wysyłki zagranicznej. W przypadku chęci zrealizowania takiej wysyłki prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@luuvconcept.pl. Określimy wtedy koszty zrealizowania wysyłki, bazując na parametrach paczki z zamówieniem.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących
Scroll to Top