fbpx

O LUUV CONCEPT

Cześć!

Mam na imię Karina, uwielbiam sierpniowe lato, naturę, cudne rzeczy i od kilku lat z powodzeniem tworzę dla was LUUV CONCEPT, które powstało z myślą o estetycznych i świetnej jakości produktach do dekoracji wnętrz, naturalnych kosmetykach, akcesoriach dla kobiet, dzieci i całej rodziny.

LUUV CONCEPT to przede wszystkim marki przeze mnie zweryfikowane, dopracowane, produkujące z jakościowych materiałów, mające na uwadze naturę i zrównoważoną produkcję.

LUUV powstało z chęci stworzenia czegoś, czego w tamtym czasie na rynku było jeszcze mało – skupiania w swoim asortymencie produktów od polskich producentów. Współpracę z naszymi rodzimymi producentami pozwoliła mi jeszcze bardziej umocnić sytuacja, która wpłynęła na cały świat. Tamten czas uświadomił mi, jak ważny przekaz niesie za sobą LUUV CONCEPT. Mogliśmy wspólnie wspierać swoje działalności, dzięki czemu wyszliśmy z tego wszystkiego jeszcze silniejsi i z kolejnymi perspektywami rozwoju naszych pasji, którymi jest dostarczanie Wam jak najlepszych produktów od polskich producentów. Zawsze byłam pewna, że współpraca jest kluczem do sukcesu i cieszę się, że wcale się nie myliłam.

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że udało mi się zbudować markę z etycznymi zasadami, w sile współpracy i jednocześnie przyjacielskiej atmosferze, a do tego przekazywać to wszystko Wam, moim klientom, którzy właśnie tego oczekują od innych marek. Na pewno lubicie kiedy komunikacja ze sklepem odbywa się sprawnie, kiedy na Wasze wszelkie pytania uzyskujecie odpowiedź, kiedy wszystko jest jasne i przejrzyste, a przede wszystkim lubicie mieć pewność, że produkt, który zamówicie będzie strzałem w dziesiątkę.

To wszystko znajdziecie w LUUV CONCEPT. Dbam o to każdego dnia, ponieważ chciałabym, aby LUUV pozostało w waszych domach i sercach na zawsze.

Karina & LUUV

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top