fbpx

LUUV I EKOLOGIA

Mamy świadomość, że jesteśmy wspólnie odpowiedzialni za środowisko, w którym żyjemy, dlatego też swoimi działaniami staramy się jak najmniej na nie wpływać. 

Znajdziecie więc u nas produkty od polskich producentów, którzy stosują rozwiązania pre-order – produkcja odbywa się często dopiero po zamówieniu danego produktu, dzięki czemu producenci, z którymi współpracujemy produkują mniej, i tym samym ograniczają zbędną nadprodukcję towarów. 

Co więcej, produkty, które u nas znajdziecie są bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale i dla Was, ponieważ mają odpowiednie certyfikaty. 

Wasze paczki zapakowane są estetycznie, w sposób pozwalający na odpowiednią ochronę produktów, ale nie dodajemy do nich dodatkowych niepotrzebnych wypełniaczy, czy kolorowych dodatków. Często też wysyłamy Wasze zamówienia w kartonach z odzysku. Jesteśmy pewni, że dla Was, tak jak i dla nas liczy się to, co znajduje się w środku, a zawsze są to rzeczy piękne i przede wszystkim świetne jakościowo. 

Wasze zamówienia złożone na LUUV CONCEPT nie generują dodatkowego śladu węglowego, ponieważ wysyłane są do Was bezpośrednio od producentów. Działamy z nimi wspólnie, w pełnej synergii, jednocześnie dostarczając Wam zamówione produkty możliwie jak najszybciej i dbając o ograniczenie wpływu na środowisko. Win-win! 

Zawsze jesteśmy chętni do pomocy i wręcz czekamy na Wasze pytania, co do produktów, które znajdziecie w naszym asortymencie. Nasze wspólne rozmowy niejednokrotnie zapewniły Wam świetne dopasowanie produktów do Waszych wymagań. Możemy wspólnie dbać o otaczający nas świat, ponieważ idealnie dopasowujecie produkty do Waszych wymagań, dzięki czemu ograniczamy konieczność ich zwrotów. Win-win po raz kolejny!

Karina & LUUV

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top